We gebruiken cookies om de website naar behoren te laten werken, om functies voor social media te bieden en om onze website te analyseren. Op onze website kun je ook ons privacybeleid vinden.
Adara Facadewoningen 56 ong, Geschakelde woning in Made - Biemans Made Makelaardij
Uniek en comfortabel! Dat zijn de Adara facadewoningen, in het hart van de Sterrenkijker. Compact wonen door efficiënt gebruik van de ruimte, met alle faciliteiten voor optimaal woongemak.
Type Adara biedt een volledig woonprogramma op een oppervlakte van circa 74 m2. Met twee slaapkamers en een badkamer op de eerste verdieping bent u van alle gemakken voorzien. De zolder is ideaal als bergruimte voor spullen die u minder vaak nodig heeft. Op de begane grond bevindt zich de lichte woonkamer met open keuken. Hier stapt u zo de tuin in, die aan de voorkant van het huis gelegen is. Daar zit u heerlijk op een terras met een fraaie pergola. Naast het terras een vaste berging, waar uw fietsen binnen handbereik staan. Uw tuin gaat over in de openbare ruimte, voor een optimaal ruimtelijk gevoel en mooi uitzicht over het groen in de wijk.
De woningen van het type Adara zijn ontworpen met een knipoog naar het natuurlijk wonen op een boerenerf. Zo hebben ze allemaal een schuurvorm en een doorlopend dak over de berging omlaag. En meer bijzondere details verwijzen naar het boerenleven; de hanenbalk in de nok en de combinatie van metselwerk met geveldelen in houtstructuur op de berging en de kopgevel. Duurzaam en onderhoudsvriendelijk.